Not Found

The requested URL /write1.txt was not found on this server.

404 Not Found

Not Found

The requested URL /write1.txt was not found on this server.

سخنوری و فن بیان ایران - برگزار کننده دوره های فن بیان و سخنوری
سبد خرید 0

ثبت نام اطلاعات بیشتر
لوگو

موسسه سخنوری و فن بیان ایران با ۸ سال سابقه در ارائه دوره های هفتگانه تلاش کردیم اثر و تغییراتی مثبت در مسیر کاری و زندگی افراد بوجود آوریم.
ما در موسسه ایران در زمینه مهارت های فن بیان، سخنوری، صداسازی، عزت نفس، سخنرانی و ارتباط موثر دوره های تخصصی آموزشی برگزار میکنیم.

ویدئو-رایگان-2
تست-خودشناسی
پادکست2

رویدادهای پیش رو

آموزش فن بیان

محصولات آنلاین

دوره های حضوری

دسته بندی مقالات

موسسه سخنوری و فن بیان ایران
موسسه سخنوری و فن بیان ایران
استرس و اعتماد به نفس
سخنوری و فن بیان
زبان بدن و صداسازی
صحبت در جمع
مهارت‌های تخصصی

سرای سخن ایران از سال ۱۳۹۲ سرفصل‌های هفتگانه خود را طراحی کرد.
در طول ۸ سال گذشته سعی کردیم با بهره گیری از اساتید مجرب و توانمند و گسترش زمینه های آموزشی و دوره های آموزشی مورد نیاز هنرجویان قدمی هرچند کوچک در مسیر موفقیت شما بزرگواران برداریم.

پرسش و پاسخ متداول

قطعا بله، زیرا در تمامی روابط انسانی صحبت کردن شرط نخست است که در دوره های موسسه ایران اصول صحیح صحبت کردن جزو اصلی ترین آموزش ها است.
مطالب مورد آموزش در جلسات ماحصل ۱۰ سال تجربه تدریس در این زمینه است و همینطور بروزترین مطالب حوزه ی ارتباطات در دنیا. بنابراین آنچه را با عزیزان درمیان می گذاریم، کاربردی ترین شکل مفاهیم ارتباطی است.
چنانچه در قالب سرمایه گذاری روی خود به این مقوله نگاه کنیم خیر اصلا زیاد نیست. چه در مقایسه با سایر مجموعه های آموزشی و چه در مقایسه با در انتها عایدتان می شود.
یعنی هر آنچه در کلاس ها آموزش داده می شود، بلافاصله با تمامی هنرجویان تمرین و اجرا می گردد تا تمامی هنرجویان با کاربرد تکنیک ها آشنا شوند. بدین صورت که در هر جلسه تمامی هنرجویان در مقابل جمع سخنرانی می کنند و پشتیبانان آموزشی چه در حین دوره و چه بعد از دوره، تمرین ها و تکنیک های گفته شده را در هنرجویان رصد می کنند.
هم بله و هم خیر. بله در صورتیکه با تمرکز عالی در دوره حضور داشته باشید. تمرینات را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید و آنچه را مدرسین دوره می گویند انجام دهید و خیر چنانچه صرفا به امید کلاس و مطالب آموزشی باشید و تمرین کافی در کار نباشد، قطعا نتیجه ای حاصل نخواهد شد.
بله به صورت مجازی آفلاین که در قالب محصولات آموزشی در وبسایت موجود است.
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://asatiriran.com/
لیست علاقه مندی ها 0

تلفن: 05137286679 - موبایل: 09032091909

آدرس: مشهد، خیابان شهید صادقی 21، پلاک 147