استرس- اعتماد‌به‌نفس

استرس- اعتماد‌به‌نفس

ماساژ تایلندی چیست

ماساژ متفاوتی را غیر از ماساژ همیشگی‌تان تجربه کنید، باید بدانید

فواید ماساژ تایلندی

تمام ماساژها می‌توانند تنش و اضطراب‌های موجود در بدن فرد را رفع کنند. ماساژ دادن با تقویت گردش جریان خون و افزایش انرژی می‌تواند سیستم عصبی فرد را آرام و حال عمومی او را بهبود بخشد.

استرس چیست ؟

بسیاری از ما استرس را در زندگی‌ تجربه کرده‌ایم. گاهی برای یک دوره‌ی کوتاه‌مدت و به دلیل یکی از پروژه‌های کاری، یا برای مدت طولانی و به خاطر فشار کاری زیاد.

مدیریت اضطراب سخنرانی با ۶ نکته‌ای که آرامش را به شما بازمی‌گرداند

اضطراب موقعیتی را می‌توانید با تنفس عمیق و به‌جریان‌انداختنِ خون‌تان، پیش از ورود به صحنه مدیریت کنید.

غلبه بر استرس با ۵ حرکت ساده یوگا

وقتی دچار استرس هستیم، دستگاه عصبی سمپاتیک بدن‌مان طوری واکنش نشان می‌دهد که انگار در خطریم؛ به این واکنش پاسخ جنگ یا گریز هم می‌گویند.

استفاده از مدل برای کاهش استرس تیم‌تان

اگر وظایف افرادی را که دارای نقش‌های پُراسترس کاری هستند، مدیریت می‌کنید، می‌توانید برای بالا بردن استقلال اعضا تیم خود از مدل کاراسِک استفاده کنید.

نحوه‌ استفاده از مدل برای کاهش استرس کاری خودتان

شما می‌توانید مفاهیم این مدل را با ایجاد استقلال بیشتر در کارتان، به‌ویژه در موقعیتی‌هایی که تقاضای کاری بالاست، به کار ببرید تا استرس کمتر و رضایت‌ شغلی بیشتری داشته باشید.

کاهش استرس شغلی با استفاده از مدل کنترل

یک مدیر اجرایی و یک کارگر خط مونتاژ را تصور کنید که هر دو در یک سازمان کار می‌کنند. از نظر هر دوی آنها، کارشان استرس‌زاست

چطور با کمک چرخ زندگی، تعادل و شادی را به زندگی‌مان بازگردانیم؟

وقتی زندگی پرمشغله‌ای دارید یا تمام انرژی‌تان روی یک پروژه‌ خاص متمرکز می‌شود، دور از تصور نیست که این تعادل را از دست بدهید و به بخش‌های مهم زندگی به‌اندازه‌ی کافی توجه نکنید.

یافتن تعادل کار و زندگی با استفاده از مدل

رنگین‌کمان کار و زندگی روشی است که به کمک آن، از همین حالا درباره‌ی تعادل کار و زندگی‌تان و چگونگی تطبیق آن با نیازهای خودتان فکر کنید