دوره های آموزشی

t-college
قرار گرفتن در محیط های اجتماعی و پذیرفته شدن در جامعه، یکی از نیازهای اساسی دوران نوجوانی است. نوجوانی که توانایی برقراری ارتباطی محترمانه و سالم را داشته باشد بازخوردهای مثبتی را از محیط خود دریافت می کند که تاثیر بسزایی در رشد عزت نفس وی دارد.
سطح
آموزش
قیمت
مقدماتی
حضوری
300 هزار تومان
g-college
G - COLLEGE به شکلی طراحی و سرفصل بندی شده است که روی مهمترین نیازهای هنرجویان متمرکز شده است.طی این سال ها متوجه شدیم در صد زیادی از مردم بابت سخنرانی و مهارت های ارائه در مقابل جمع، فن بیان و مهارت های ارتباط برقرار کردن ابراز نگرانی می کنند.
سطح
آموزش
قیمت
پیشرفته
حضوری
440 هزار تومان
ارتباط موفق
اولین, پایه ای ترین و بقول خیلی از هنرجویان جذاب‌ترین دوره آموزشی ایران که یک دوره چابک است و در مدت زمان کوتاه مفاهیم و تکنیکهای زیادی آموزش میدهد. بنظر ما دوره ارتباط موفق یکی از مهم‌ترین دوره های آموزشی ایران می‌باشد چرا که علاوه بر بیان تکنیک‌های سریع و موثر , مطالب مهم پایه ارتباطات در آن مطرح شده و به این ترتیب هنرجویان سنگ بنای اول مهارتهای ارتباطیشان صحیح گذاشته میشود.
سطح
آموزش
قیمت
عمومی
غیر حضوری
190 هزار تومان
فن بیان در مشهد
یکی از مهارت‌های اساسی دنیای ارتباطات که از دیرباز توجه ویژه‌ای به آن شده. در زمان بزرگانی چون سقراط، افلاطون و مخصوصا ارسطو این هنر به حد اعلای خود رسید و مقالات زیادی از آن نوشته شد.سخنوری فن چه گفتن است که در آن به بررسی ساختار کلام و انتقال مفاهیم پرداخته می‌شود. ما از طریق آموزه های سخنوری می‌توانیم کلام خود را تاثیرگذار تر, منطقی تر و قدرتمند تر مطرح کنیم.
سطح
آموزش
قیمت
پیشرفته
حضوری
510 هزار تومان
سخنرانی و صداسازی
از مشکل‌ترین مدل‌های ارتباطی صحبت در مقابل جمع می‌باشد. زمانی که بناست در مقابل جمع قرار گرفته، بصورت یکرفه صحبت کنیم و مخاطبین فقط شنونده باشند. درین زمان ذهن سخنران خود تبدیل به بزرگترین دشمنش می‌شود که این عامل اصلی‌ترین دلیل دشواری این مدل ارتباطی بشمار می‌رود. ضعف در اعتماد بنفس، عدم توانایی در کنترل احساسات و پایین بودن
سطح
آموزش
قیمت
پیشرفته
حضوری
450 هزار تومان
تاکنون 11579 نفر در دوره های آموزشی موسسه ایران شرکت کرده‌اند!

مرکز تخصصی مهارت های ارتباطی ایران

بولوار سازمان آب، شهید صادقی 21، پلاک 147
05137286679
info@asatiriran.com
محصولات
با ما همراه باشید