4 اکتبر 2018

پاورپوینت سخنرانی

پاورپوینت سخنرانی موضوعی می باشد که هر سخنرانی قبل از شروع باید به آن اهمیت بدهد جالب است بدانید موقع شروع سخنرانی قوانینی وجود دارد دقیقا مانند
آموزش سخنرانی که شاید شما تا به الان به آن ها توجه نمی کردید پاورپوینت سخنرانی یکی از این موضوع ها می باشد.

پاورپوینت سخنرانی

پاورپوینت سخنرانی موضوعی می باشد که هر سخنرانی قبل از شروع باید به آن اهمیت بدهد جالب است بدانید موقع شروع سخنرانی قوانینی وجود دارد دقیقا مانند
آموزش سخنرانی که شاید شما تا به الان به آن ها توجه نمی کردید پاورپوینت سخنرانی یکی از این موضوع ها می باشد. اکنون در سراسر دنیا برای از نرم افزار استفاده می شود این نرم افزار همه گیر است و شما نیز باید شیوه استفاده از آن را فراگیرید. در این مقاله همراه ما باشید تا چند قانون ساده در مورد استفاده از پاورپوینت را بیان کنیم.

بیش از شش نقطه در هر اسلاید نگذارید
از فونت های مختلف استفاده نکنید
رنگ های مختلف به کار نبرید

پاورپوینت، الگو یا قالب های پیش ساخته ای دارد که با استفاده از آن ها می توان اسلاید های جذابی به وجود آورد. اگر الگویی را انتخاب کرده اید، با همان پیش روید تا سخنرانی معقول داشته باشید تمامی اسلاید های پاورپوینت سخنرانی شما باید یکدست باشد و تداوم یابد.
قالب پاورپوینت سخنرانی موضوعی می باشد که هر سخنرانی باید به آن اهمیت بدهد و این موضوع جالب است که همه کسانی که برای سخنرانی شما آمده اند. بیشتر مواقع به این موضوع توجه می کننده که ظاهر کار به چه صورت است در این قسمت نمونه ای از این قالب پاور پوینت به شما نمایش میدیم.
پاورپوینت سخنرانی
چگونه پاورپوینت سخنرانی را بهتر استفاده کنیم
پاورپوینت، نرم افزاری برای به وجود آوردن اسلاید های ثابت نیست و عمکلرد های دیگری نیز دارد. برای مثال می توان ویدیو کلیپی در پاورپوینت سخنرانی قرار داد و یا جلوه صوتی به آن افزود.
پاورپوینت وسیله ای است که عملکرد خوب آن، به طریقه کاربردش بستگی دارد. کلمات کلیدی را روی اسلاید قرار دهید نه جملات کامل را اسلاید ها را برای روخوانی نکنید
و در استفاده از تصاویر نیز زیاده روی نکنید. مطمئن باشید اگر از پاورپوینت به درستی استفاده کنید، سخنانتان نیز جلوه بهتری خواهد داشت.

منبع : قربان زاده

محمد عبدی

نظرات