مهارت های ارتباطی

عزت نفس کودکان

چگونه عزت نفس کودکان را افزایش دهیم؟

راه های افزایش عزت نفس کودک چیست؟ ای کاش قبل از اینکه بچه دار بشیم کمی به این فکر کنیم که آیا توانایی تربیت کردن او را داریم.

بیشتر بدانید
تقویت اعتماد به نفس

چرا اعتمادبه نفس ندارم؟ | دلایل اعتمادبه نفس پایین

واقعا دلایل اعتمادبه نفس پایین چیست؟ دوباره با مقاله ای دیگر از سری مقالات شبکه اعتمادبه نفس در خدمت شما عزیران هستیم.

بیشتر بدانید
عزت نفس

چرا عزت نفس آنقدر مهم است؟ (شماره ۱)

چرا باید عزت نفس داشته باشیم؟ تا زمانی که چرایی یک موضوع را ندانیم، , به ابعاد تاثیر آن در زندگی خود آگاه نباشیم احتمالا به آن اهمیت زیادی نمی دهیم. حتی اگر وجود یا عدم وجود آن موضوع به ما لطمه زیادی بزند.

بیشتر بدانید
عزت نفس

اولین گام در افزایش اعتماد به نفس

این مقاله دومین قسمت از مجموعه ای است که در قالب شبکه اعتماد به نفس برای کابران عزیز سایت آماده می شود. درا ین قسمت از شبکه اعتماد به نفس به این موضوع پرداخته ایم که واقعا در چه زمینه هایی لازم است که ما اعتماد به نفس داشته باشیم؟

بیشتر بدانید
عزت نفس

تعریف اعتماد به نفس

اگر معنای اعتمادبه نفس را از افراد مختلف بپرسیم به احتمال بسیار زیاد هر کدام تعریفی متفاوت از آن دارند و بسیاری اعتمادبه نفس داشتن را حس خوبی می دانند اما نمی توانند به صورت دقیق تعریف کنند که واقعا چیست.

بیشتر بدانید
افزایش عزت نفس

عزت نفس چیست ؟

عزت نفس چیست و دقیقا به چه معناست؟

بیشتر بدانید
افزایش عزت نفس

چگونه عزت نفس را افزایش دهیم؟| راه های افزایش عزت نفس

تا به حال در سایت هیچ مقاله ای منتشر نکرده بودم که به طور مستقیم و گام به گام به موضوع افزایش عزت نفس پرداخته باشد. البته برای اینکار هم دلیل محکمی داشتم. من عقیده دارم که ما ابتدا باید معنای عزت نفس و اعتماد به نفس را به خوبی درک کنیم. بعد از آن به این آگاهی برسیم که اهمیت عزت نفس و اعتماد به نفس در زندگی هر انسانی تا کجاست .

بیشتر بدانید
غلبه بر غرور

راه های غلبه بر غرور

این مقاله را به صورت مستقل هم می توان مطالعه کرد. موضوع آن در مورد غلبه بر غرور است و آخرین مقاله از سری مقالات در مورد غرور است.اما توصیه من این است که سعی کنید دو مقاله قبلی را هم که در مورد این موضوع هست بخوانید.

بیشتر بدانید
افکار منفی

چگونه افکار منفی را از خود دور کنیم؟|سطوح مختلف تفکر

کنار گذاشتن افکار منفی سخت است؟ وقتی که حال خوبی ندارید و یا احساس تان نسبت به موضوعی بد است،حتما زیاد تا به حال این جملات را از اطرافیانتان شنیده اید :

بیشتر بدانید
غرور

آثار غرور چیست؟

غرور، دردی بزرگ و پنهان که معمولا آن را نمی بینیم…!

بیشتر بدانید
غرور

غرور چیست؟ | نشانه های افراد مغرور

شاید اگر از ما بپرسند که غرور چیست، در پاسخ بگوییم که غرور یعنی کبر، یعنی اینکه خودمان را بگیریم، یعنی اینکه خودمان را از بقیه بالاتر بدانیم.البته منم با شما موافقم.کسی که این مدلی فکر کند قطعا فرد مغروری است.

بیشتر بدانید
زندگی موفق

پندهای زندگی که برای خوشبختی به آنها نیاز دارید

در طول ۲۴ ساعت، کارهای زیادی انجام می‌دهید و اتفاقات خسته‌کننده‌ای را پشت سر می‌گذارید ولی دقت کرده‌اید در دل هر ساعت از روز، چقدر از پندهای زندگی نهفته است؟ مسلما اتفاقات زیادی می‌توانند باعث شکست ما شوند.

بیشتر بدانید
تاکنون 11579 نفر در دوره های آموزشی موسسه ایران شرکت کرده‌اند!

مرکز تخصصی مهارت های ارتباطی ایران

بولوار سازمان آب، شهید صادقی 21، پلاک 147
05137286679
info@asatiriran.com
محصولات
با ما همراه باشید