دوره ها

فن بیان گویندگی

ثبت نام کارگاه بهبود فن بیان گویندگی رادیو

داشتن فن بیان خوب برای گویندگی رادیو امری ضروری است. با ثبت نام در کارگاه فن بیان موسسه ایران می توانید مهارتتان را بهبود ببخشید. گوینده های رادیو لازم است که بتوانند تمام حرکات و رفتارهایشان را در صدا نشان دهند و صدایی کامل و شیوا داشته باشند.

بیشتر بدانید
فن بیان گزارشگر

ثبت نام کارگاه بهبود فن بیان گزارشگر خوب

داشتن فن بیان خوب و متفاوت، شاهکار یک گزارشگر است. ثبت نام در کارگاه موسسه ایران به شما در بهبود توانایی گزارشگری تان کمک می کند. اگر می خواهید یک گزارشکر ممتاز و حرفه ای شوید، لازم است که فن بیان تان را بهبود ببخشید تا به خوبی بر شرایط مختلفی که در مسیر کاری تان ایجاد می شود مسلط شوید.

بیشتر بدانید
فن بیان جذب مشتری

همایش بهبود فن بیان خوب برای جذب مشتری

در دنیای امروز مشتریان نه تنها محصول بلکه فروشنده ای که می خواهند از او خرید کنند را نیز انتخاب می کنند و به طرزی ناخواسته، جذب برخی فروشنده ها می شوند.

بیشتر بدانید
فن بیان جلسات اداری

ثبت نام سمینار آموزشی فن بیان در جلسات اداری

جلسات اداری، جمعی رسمی هستند که در آن ها به مسائل مهمی پرداخته می شود و لازم است که بتوانید به هنگام شرکت در این جلسات، نکاتی را که باید در اختیار قرار دهید را در بیانی شیوا و در عین حال قابل تفهیم برای شرکت کنندگان در جلسه، به زبان آورید.

بیشتر بدانید
فن بیان مجری گری

کلاس تمرین های عملی فن بیان مجری گری

مجری گری حتی از بازیگری هم سختتر است به طوری که حتی بهترین بازیگرهای تلویزیون و سینما هم خیلی نمی توانند از پسش بربیایند، چون زمانی که شما به عنوان مجری جلوی جمعیت به صورت زنده یا پشت دوربین قرار می گیرد، بخش زیادی از حرف هایی که می زنید لازم است به صورت کاملا فی البداهه صورت بگیرد و یکپارچگی برنامه بهم نخورد.

بیشتر بدانید
بهترین کلاس فن بیان

بهترین کلاس هنر فن بیان اعتماد به نفس

اعتماد به نفس یکی از بهترین وجوه داشتن یک فن بیان خوب است. با شرکت در کلاس های موسسه سخنوری و فن بیان ایران می توانید هنر آن را یاد بگیرید.

بیشتر بدانید
فن بیان نوشتاری

کلاس آموزشی فن بیان نوشتاری خوب

فیلمنامه نویسان، شعرا و نویسندگان در عرصه های مختلف کاری می توانند برای بالا بردن فن بیان نوشتاری شان، از کلاس های آموزشی موسسه ایران استفاده ببرند.

بیشتر بدانید
فن بیان بازاریابی

آموزشگاه بالا بردن فن بیان بازاریابی پیشرفته

بازاریابی یا واسطه گری در فروش، امروز یکی از مشاغل مهمی به حساب می آید که به کاهش قیمت ها و آسان در دسترس بودن کالاها کمک نمود است.

بیشتر بدانید
فن بیان سخنوری

دوره شیوه فن بیان و سخنوری خوب

با شرکت دوره فن بیان موسسه سخنوری و فن بیان ایران ، شیوه های داشتن قدرت سخنوری خوب را خواهید آموخت.

بیشتر بدانید
فن بازیگری

دوره مبتدی بهبود فن بیان بازیگری در آموزشگاه

برگزاری دوره مبتدی تا پیشرفته فن بیان ویژه بازیگری در آموزشگاه، به بهبود کیفیت اجرا کمک شایان توجهی نموده است.

بیشتر بدانید
ثبت نام همایش قدرت فن بیان فروشندگی

ثبت نام همایش قدرت فن بیان فروشندگی

در گذشته فروشنده ها درون مغازه شان می نشستند و این خریدار بود که به سراغشان می آمد و با هر مدل رفتاری که فروشنده نشان می داد کنار می آمد، چون به آن کالا نیاز داشت و به همین سبب فروشنده ها توجهی به شیوه صحبت و خوش آمد مشتری نداشتند.

بیشتر بدانید
آموزش مهارت فن بیان و روابط عمومی پیشرفته

آموزش مهارت فن بیان و روابط عمومی پیشرفته

اکثر افراد شخصیت شما را از روی فن بیان و شیوه بروز کلماتتان تشخیص می دهند، در واقع همه آدم ها فرصت این را ندارند که با رفتار و منش شما پی به شخصیتتان ببرند و شیوه بیانتان به نوعی چکیده ای از ویژگی های شما را در اختیار مخاطب قرار می دهد که پیش بینی هایی از خود واقعی تان را در ذهنش تداعی می کند.

بیشتر بدانید
تاکنون 11579 نفر در دوره های آموزشی موسسه ایران شرکت کرده‌اند!

مرکز تخصصی مهارت های ارتباطی ایران

بولوار سازمان آب، شهید صادقی 21، پلاک 147
05137286679
info@asatiriran.com
محصولات
با ما همراه باشید