مرکز تخصصی مهارت های ارتباطی ایران

سرفصل‌های هفتگانه
بیش از 5 سال است که موسسه ایران در حوزۀ مهارت های ارتباطی فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که مهارت های ارتباطی می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ آموزش مهارت های ارتباطی و فن بیان شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ ارتباطات اجتماعی هموطنان داشته باشیم.

دوره های آموزشی موسسه ایران

تجربه کاری

+ 5 سال

دوره های برگزاری

+ 500 فن بیان و سخنرانی

اعضای تیم

+ 20 متخصص

خدمات

محصولات غیر حضوری مرتبط با موضوع
فرهنگ موسسه ایران

فرهنگ موسسه ایران

پیام ما ساده و شفاف است. یک جامعه موفق، تنها با توجه به فرد خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، در ارتباط با دیگران خود را به چشم انسانی در جامعه ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید. موسسه ایران قصد دارد همراه شما، فصلی نو در توسعه و پیشرفت اجتماعی را آغاز کند. رویکردی نو که از توسعه و پیشرفت دیدی اجتماعی و اثر گذار داشته باشند. دیدی که زندگی امروز و فردای نسل های آتی را با کیفیت، شفافیت و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با همه انسان ها تاکید دارد.

زندگی ایران

ما فعال هستیم، تلاش می‌کنیم و اهمیت می‌دهیم. ما عاشق آن هستیم که همه‌چیز تخصصی و کاربردی باشد. اما زندگی که فقط کار نیست. تفریح و شادی هم برای یک تیم خوب و سرزنده لازم است. پس سعی می‌کنیم قدر تک تک لحظاتی که در کنار هم هستیم را به خوبی بدانیم.
فرهنگ موسسه ایران
فرهنگ موسسه ایران

تیم موسسه ایران

تیمِ موسسه ایران در روزهای ابتدایی خود تنها به چند نفر محدود می‌شد. اما امروز ما یک تیم بزرگتر هستیم و ایده‌های بزرگتری را در سر می‌پرورانیم. دانش و اطلاعات چیزی نیست که در مجموعه ما فقط در اختیار عده‌ای محدود باشد. تمام اعضای تیم ایران، برای داشتن تخصص و مهارت لازم در عرصه مهارت های ارتباطی، آموزش دیده‌اند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

تماس با موسسه ایران

مشهد، بولوار سازمان آب، شهید صادقی 21، پلاک 147
05137286679
info@asatiriran.com
تاکنون 11579 نفر در دوره های آموزشی موسسه ایران شرکت کرده‌اند!

مرکز تخصصی مهارت های ارتباطی ایران

بولوار سازمان آب، شهید صادقی 21، پلاک 147
05137286679
info@asatiriran.com
محصولات
با ما همراه باشید