معرفی دوره آموزشی ارتباط موفق

مدت زمان دوره
12 ساعت
سطح دوره
عمومی
تعداد جلسات
4 جلسه

اولین, پایه ای ترین و بقول خیلی از هنرجویان جذاب‌ترین دوره آموزشی ایران که یک دوره چابک است دوره ارتباط موفق است و در مدت زمان کوتاه مفاهیم و تکنیکهای زیادی آموزش میدهد. بنظر ما دوره ارتباط موفق یکی از مهم‌ترین دوره های آموزشی ایران می‌باشد چرا که علاوه بر بیان تکنیک‌های سریع و موثر , مطالب مهم پایه ارتباطات در آن مطرح شده و به این ترتیب هنرجویان سنگ بنای اول مهارتهای ارتباطیشان صحیح گذاشته میشود.
این موضوع حائز اهمیت است, در این جنس از آموزش لازم می‌باشد مفاهیم را درست و دقیق درک کرد تا بتوان مطالب و تکنیکهای تکمیلی را در ادامه مسیر درک و عملی کرد. متاسفانه در خیلی از آموزش ها دیده میشود مدرسین به جزییاتی میپردازند که چندان مهم نیستند یا حداقل در سطح خیلی از فراگیران نیست. در حالی که به مسایل پراهمیت پایه اشاره ای نمیشود .
ما معتقدیم برای یادگیری اصولی باید مفاهیم اولیه به بهترین شکل درک و سپس عمل شود. آماده باشید چون در دوره ارتباط موفق غافلگیر خواهید شد. بنا به تجربه دیدیم تعدادی از افراد در بررسی اول ارتباط موفق با آن موافق نبودند و تمایل داشتند در دوره های پیشرفته ثبت نام کنند. ولی بعد از راهنمایی مشاوران و گذراندن دوره اعتراف کردند که مطالب بسیار جدید و کاربردی بودند و چیزهای زیادی وجود دارد که باین همه تجربه نمیدانستند یا اشتباه عمل میکردند .

سرفصل‌های دوره ارتباط موفق

بارها این موضوع اتفاق افتاد و ما متوجه شدیم بخش بزرگی از افراد جامعه تعریف و ذهنیت صحیحی از تعاریف ندارند و آن‌ها را اشتباها به جای هم استفاده میکنند.
مثلا خانمی که در کلاس فن‌بیان شرکت کرده بود ولی میخواست مهارتهای ارایه مطلب و سخنرانی آموزش ببیند یا آقایی که در دوره سخنرانی شرکت کرده بود ولی میخواست با همکارانش بهتر ارتباط برقرار کند (ارتقا مهارتهای ارتباطی) و اشتباها در دوره حضور پیدا میکردند.
بهمین منظور دوره ارتباط موفق ۴ سرفصل بسیار مهم و پرطرفدار دارد.

جلسات دوره آموزش ارتباط موفق

♦ سخنرانی چیست و سخنران چه بایدهایی دارد
♦ مواد لازم برای سخنرانی خوب
♦ انواع سخنران ها
♦ ساختار کلاسیک
♦ یک قالب پیشنهادی (شاه کلید)
♦ آغاز سخنرانی باید ...
♦ رنگ آمیزی سخنرانی, آنچه با مخاطب را جذب میکند
♦ جمع‌آوری مطالب به روش غربالی
♦ استرس چیست و چگونه آن‌را کنترل کنیم (5 تکنیک کوچک و سریع )
♦ صداسازی و مقدمات آن
♦ تمرینات آوایی و فیزیکی اندام‌های آواساز
♦ آقایان آواز خانم‌ها دکلمه
♦ فن‌بیان چیست و به چه دردی میخورد
♦ گام نخست کاریزمای کلامی
♦ تپق ممنوع
♦ سخنوری چیست و به چه دردی میخورد
♦ افزایش دایره لغات
♦ چگونه جذاب یک داستان, خاطره یا اتفاق را تعریف کنیم
♦ مهارتهای ارتباطی دقیقا چیست و چه کاربردی دارد ؟
♦ ارتباطات انسانی از غار تا شبکه های اجتماعی
♦ اجزا و انواع ارتباط
♦ صفر تا صد ارتباط (چگونه آغاز حین وپایان ارتباطاتمان قدرتمند باشد)
♦ آغاز ارتباط : هدف, انواع سلام احوال پرسی, انواع معرفی, جلب توجه, اعتمادسازی ...
♦ چگونه سرصحبت را باز کنیم؟ چگونه نام مخاطب را فراموش نکنیم ؟
♦ انواع مدلهای ارتباطی
♦ حین ارتباط : گوش کردن فعال, کجا و چگونه سکوت کنیم؟ کنترل بحث ...
♦ چهار تکنیک خلع سلاح مخاطب (برای از بین بردن گارد)
♦ چگونه بدون ناراحتی نه بگوییم؟ چگونه از سوالات بی مورد طفره رویم؟ با دروغگو چه کنیم ؟
♦ در یک ارتباط تاثیرگذار باشید (بهمراه منحنی تاثیرگذاری)
♦ پایان ارتباط : نتیجه و خروجی, بستن بحث, انواع خداحافظی, خاطره‌انگیز شدن
دراین جلسه که کاملا کارگاهی است مطالب مطرح شده باز هم تمرین می‌شود تا کاملا در هنرجویان تثبیت شو د و مشخص میشود هر فرد در کدام بخش نیاز دارد بصورت تخصصی کار کند. باین شکل میتوانید دوره پیشرفته خود را انتخاب کنید .(سخنوری و فن‌بیان پیشرفته یا سخنرانی پیشرفته

مدرسین دوره ارتباط موفق

رضا محصل

مربی سخنوری و فن بیان
موسس سرای سخن ایران خالق سرفصل های هفت گانه ایران سخنران آموزشی حوزه ارتباطات

این دوره برای چه کسانی مناسب است ؟

در مجموع با توجه به پایه‌ای و اصولی بودن مطالب و همینطور پرداختن به سرفصل‌های اساسی ارتباطات این دوره به شکلی طراحی شده که اکثر اقشار جامعه می‌توانند از مفاهیم آن استفاده کنند و تکنیک‌ها را در زندگی روزمره خود بکار بگیرند. پیشنهاد میکنیم برای اینکه کاملا متوجه شوید این دوره مناسب شماست یا نه دوباره با دقت شرایط و سرفصلهای دوره ارتباط موفق را بخوانید و یا با شماره ای ذکر شده در قست تماس با ما با موسسه ایران تماس بگیرید تا مشاوران آموزشی ایران شمارا راهنمایی کنند.

شرایط دوره آموزش ارتباط موفق

احتمالا متوجه شدید که با یک دوره همه جانبه و کامل سروکار دارید. با شروع هر ماه یک دوره جدید از ارتباط موفق آغاز میشود پس بعدازظهر یکشنبه ها و سه‌شنبه های خودرا خالی کنید تا از ساعت 17 الی 20 در کنار هم مطالب ارزشمندی یاد بگیریم. ارتباط موفق 12 ساعت آموزشی طول می‌کشد یعنی چهار جلسه 3 ساعته. در میانه هر جلسه حدودا 20 دقیقه زمان استراحت و پذیرایی در نظر گرفته شده. هزینه‌ای که شما روی خود سرمایه‌گذاری میکنید برای زندگی بهتر 190,000 تومان خواهد بود که اگر با دوستان خود شرکت کنید شامل تخفیف گروهی خواهید شد. (گروه 6 نفره 20 درصد تخفیف برای هر نفر). در ارتباط موفق حدود 30 هنرجوی باانگیزه و مشتاق حضور خواهد داشت که این موضوع کمک خواهد سطح انرژی و کیفیت کلاس بالا برود در هر جلسه تعدادی از هنرجویان در مقابل جمع سخنرانی خواهند کرد و اساتید نکات تکمیلی او را مشخص خواهند کرد. بنابراین جلسات کاملا کارگاهی و با مشارکت شما عزیزان برگزار می‌شود. وویس هر جلسه ضبط میشود و در گروهی که در شبکه های اجتماعی مختص به دوره شماست منتشر میشود . همینطور در این گروه مجازی میتوانید سوالات خود را خارج از زمان کلاس مطرح کنید تا در اولین فرصت مشاوران آموزشی ایران پاسخگوی شما باشند. مشاوران آموزشی ایران برای بالا رفتن بهره‌وری دوره از طریق تلفن یا شبکه های اجتماعی با شما در ارتباط خواهند بود. شما در هر جلسه جزوه آموزشی همان جلسه را بصورت رنگی دریافت خواهید کرد. در انتهای هر جلسه تمریناتی مطرح خواهد شد تا شما عزیزان در منزل آنها را انجام داده و در جلسه بعد ارایه دهید شما می‌توانید به دو صورت حضوری و غیر حضوری ثبت نام خود را انجام دهید. با حضور در موسسه به آدرس ذکر شده در قسمت تماس با ما. به همراه یک قطعه عکس سه در چهار و کپی کارت ملی و همینطور پر کردن فرم ثبت نام. و یا پرداخت شهریه بصورت اینترنتی و پرکردن فرم ثبت نام دیجیتالی. نکته مهم و قابل توجه این که ما به سرفصل‌ها, اساتید موسسه و کاربردی بودن مفاهیم ایمان کامل داریم ازین رو هرکدام از هنرجویان عزیز که در انتهای دوره بنا به هر دلیلی از دوره ناراضی بودند کل وجه پرداختی با کمال میل بازگردانده میشود.

در خواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

این دوره به این منظور طراحی شده تا نیاز های اولیه ارتباطی دوستان را پوشش دهد. بنا به تجربه دیدیم که اکثر مراجعین برای صحبت بهتر در مقابل جمع ، انتقال مفاهیم بهتر و برقراری ارتباط بهتر با اطرافیان به موسسه مراجعه می ک ردند بنابراین تصمیم گرفتیم دوره طراحی کنیم که همه این موارد را در بر داشته باشد .
هرکدام از این سرفصل ها یک موضوع بسیار مهم در حوزه ارتباطات است که در واقع باید زمان بسیار زیادی برای هرکدام در نظر گرفته شود در این دوره سعی کردیم تکنیک ها و اصول کلی هرکدام از سرفصل ها را مطرح کنیم تا نیازهای عمومی هنرجویان برطرف شود .
ما معتقدیم برای به وجود آوردن یک مهارت به صورت ماندگار باید زمان کافی و تمرین مناسب داشت به همین منظور باشگاه های تمرینی سخنوری و فن بیان طراحی شد که دوستان بتوانند به صورت رایگان تا پایان سال در آنها تمرین کنند. دوره 12 ساعته برای پیدا کردن ایرادات هنرجویان ، تکنیک های کاربردی و پایه و ازبین بردن مشکلات ارتباطی در نظر گرفته شده است و بخش مهمی از یادگیری در باشگاه تمرینی اتفاق خواهد افتاد

در انتهای این دوره شما خواهید توانست ...

 • یک سخنرانی سریع, روان و تاثیرگذار را طراحی کنید.
 • می‌توانید با اعتمادبه‌نفس و راحت در مقابل جمع صحبت کنید.
 • استرس خود را با انجام تکنیک‌ها کنترل و اعتمادبه‌نفستان را افزایش دهید.
 • اصول جذب مخاطب را درک و استفاده کنید.
 • واضح‌تر صحبت خواهید کرد.
 • اصول صداسازی را بیاموزید و به‌کار ببندید
 • سخنوری خود را ارتقا دهید.
 • قدرت استدلال خود را تقویت کنید.
 • مهارت‌های ارتباطی خود را ارتقا دهید.
 • نه گفتن را بیاموزید و حرفه‌ای نه بگویید.
 • براساس نمودار تاثیرگذاری مخاطب به او تاثیر بگذارید

دوره غیر حضوری

تومان99,000 خرید

دسترسی
بسته ارسالی تا جلسه دوم
محتویات بسته
فیلم + صوت + جزوه رنگی + پک DVD
قیمت محصول ارسالی
80 هزار تومان
cart->get_cart_contents_count(); ?>cart->get_cart_total(); ?>

دیدگاهها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
تاکنون 11579 نفر در دوره های آموزشی موسسه ایران شرکت کرده‌اند!

مرکز تخصصی مهارت های ارتباطی ایران

بولوار سازمان آب، شهید صادقی 21، پلاک 147
05137286679
info@asatiriran.com
محصولات
با ما همراه باشید