خانه » مهارت های ارتباطی » مهارت های زندگی » مطالب انگیزشی » آرنولد شوارتزنگر کیست و چرا باید یادبگیرید مانند او فکر کنید؟
دسته : مطالب انگیزشی ، مهارت های ارتباطی ، مهارت های زندگی          تاریخ : ۱۳۹۸/۰۲/۰۴

آرنولد شوارتزنگر کیست و چرا باید یادبگیرید مانند او فکر کنید؟

ارنولد

اگر آرنولد شوارتزنگر وجود نداشت، باید یکی مانند او را می ساختند… تا همه دنیا بداند میتوان غیرممکن ها را ممکن ساخت، حتی اگر هیچکس شما را باور نداشته باشد.

شهردار، فیلمساز، بازیگر، کارآفرین، سرمایه گذار، خیّر و اسطوره جاودانه دنیای بدنسازی تنها از افتخارات معدودی است که حاصل خیالپردازی های کودکانه یک پسر بچه اتریشی به نام آرنولد شوارتزنگر بود.

زندگی باورنکردنی آرنولد شوارتزنگر

از زمان کودکی اش، دوست داشت متفاوت باشد برای همین در نوجوانی وارد دنیای بدنسازی و پرورش اندام شد. در ۱۵ سالگی بدنسازی را شروع کرد و اولین مدال طلای اش را در سن ۲۰ سالگی در مسابقه Mr Universe بدست آورد اما برای آرنولد، این موفقیت کافی نبود… او موفقیت های بزرگ تری میخواست.

برای همین وارد دنیای بدنسازی حرفه ای و مسابقات Mr Olympia شد توانست ۷ سال مدال طلای بهترین بدنساز دنیا را بدست آورد… رکورد افتخاری که تا به امروز شکسته نشده !

آرنولد شوارتزنگر نه تنها عناوین و افتخارات زیادی در دنیای بدنسازی بدست آورد، بلکه کتاب دایره المعارف بدنسازی او و صدها مقاله و کتاب از وی تا به امروز از جمله مراجع قابل اتکای علم پرورش اندام به حساب می آیند.

اما وقتی موفقیت های دنیای بدنسازی آرنولد شوارتزنگر را بلاخره ارضا کرد، تصمیم گرفت وارد دنیای سینما شود.
ابتدا خیلی ها او را مسخره کردند و دست رد به سینه او زدند. زمانی که تصمیم گرفت وارد دنیای هالیوود شود، از اتریش به آمریکا سفر کرد و به گفته خودش «با جیب های خالی از پر اما وجودم پر از رویا…» ماجراجویی اش را آغاز کرد.

ده ها کارگردان و تهیه کننده او را دست کم گرفتند و رد کردند، حتی یکی از کارگردان های نامی با تمسخر به وی گفته بود «اگر نقش یک هیولای غول پیکر را داشتیم حتما به تو زنگ میزنیم…» اما آرنولد تسلیم نشد.

او بلاخره توانست نقشی، در فیلم تاریخی «کونان بربر» بدست آورد که باعث جوایز و افتخارات زیادی برای او شد. پس از دو سال، کارگردان مطرح دنیای سینما، جیمز کامرون به وی پیشنهاد بازی در فیلم «ترمیناتور» را داد که در آن آرنلود به خوبی درخشید و موفقیت هایش در دنیای سینما روز به روز بیشتر شد.

پس از دنیای هالیوود، آرنولد وارد عرصه سیاست و کارهای بشردوستانه شد.
بسیاری او را تحسین کردند و بلاخره پس از ۷۰ سال اولین کتابش را با قلم خودش از زندگی خودش با عنوان «یادآوری تام : داستان واقعی باورنکردنی زندگی من» را منتشر کرد.

این کتاب بلافاصله با سیل عظیمی از خوانندگان خریداری شد و چندین بار تجدید چاپ شد.

با خواندن زندگی‌نامه هر شخص، حتی اگر او را تابه‌حال ندیده‌اید، می‌توانید خیلی نزدیک و صمیمی شوید.
زندگی‌نامه افراد می‌تواند به شما کمک کند تا مرتکب اشتباهات آنها نشوید.

می‌توانید قبل از اینکه با مشکلات و چالش‌های زندگی مواجه شوید، از راه‌های مختلف درس‌هایی از زندگی بگیرید.

چه از آرنولد شوارتزنگر خوشتان بیاید، چه نه، او فردی مشهور و فوق موفق در سطح جهان به حساب می‌آید. کتاب آرنولد شوارتزنگر می‌تواند به شما چیزهای زیادی بیاموزد.

این کتاب هنوز در ایران ترجمه و منتشر نشده، اما همانطور که تیم کارآفرینان جوان همیشه پیشرو در زمینه ارائه بهترین محتوای موفقیتی است، تصمیم گرفتیم بهترین نکات و مهم ترین آموزه های این کتاب را به صورت خلاصه و کاربردی در این مقاله منتشر کنیم.

این مقاله در زمان شما صرفه‌جویی می‌کند و تنها بر روی نکته‌هایی متمرکز است که آرنولد زمان‌هایی زیادی را در زندگی‌اش به آنها اختصاص داده است.

منبع : شبکه های اجتماعی

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با متخصصان ایران تماس بگیرید.
051-37286679 15 دقیقه رایگان

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اظلاع از
تاکنون 11579 نفر در دوره های آموزشی موسسه ایران شرکت کرده‌اند!

مرکز تخصصی مهارت های ارتباطی ایران

بولوار سازمان آب، شهید صادقی 21، پلاک 147
05137286679
info@asatiriran.com
محصولات
با ما همراه باشید